Slider navigation left arrow
Slider navigation right arrow

Co to jest fizjonomika?

wróżka wrocław

Fizjonomika pozwala rozpoznać cechy charakteru człowieka i jego predyspozycje emocjonalne na podstawie twarzy, postawy ciała oraz czynności,które wykonywane są niejako bezwiednie. Obserwuje się poszczególne części twarzy: czoło, łuki brwiowe, policzki, nos, brodę, usta, uszy itd. Właściwa interpretacja jest zadaniem doświadczonej wróżki. We wrocławskim gabinecie wróżbici Małgorzata i Grzegorz korzystają często z tej metody.

Co to jest metaskopika?

tarot wrocławNajprościej rzecz ujmując, jest to technika odgadywania przyszłości człowieka ze zmarszczek czoła.

Czym jest chiromancja?

wróżka wrocławChiromancja to kolejna spośród technik wróżenia, nie mniej znacząca niż numerologia czy tarot. Wrocławscy wróżbici Małgorzata i Grzegorz wykorzystują ją podczas wspólnego wróżenia. Chiromancja to nauka o złożoności ludzkiej natury, swoisty klucz do poznania szans i zagrożeń człowieka, wiedza, którą można uzyskać od kompetentnej wróżki. We wrocławskim gabinecie wróżbici Małgorzata i Grzegorz oferują swoje doświadczenie w tym zakresie.
Dzięki właściwej interpretacji znaczeń odczytywanych z dłoni można uzyskać informacje pomocne w określeniu predyspozycji, nawyków, a nawet przeznaczenia osoby, która przyszła po wróżbę. Teraźniejsze problemy i ich potencjalne rozwiązania – przeszłość i przyszłość danego człowieka – zapisane są w kształcie ręki, palców i dłoni.
Wyróżnić możemy:

  • chirologię, która polega na analizowaniu wnętrza dłoni – linii i wzgórków,
  • chirognomię, która zajmuje się badaniem typów rąk, zewnętrznych kształtów dłoni, konturów, kształtu placów.