Dlaczego my?

Potrzebna Ci porada doświadczonego jasnowidza? Wrocławscy wróżbici Małgorzata i Grzegorz służą wsparciem w języku polskim, czeskim, rosyjskim i esperanto.

wróżka wrocław

Wróżbici Małgorzata i Grzegorz z Wrocławia brali udział w „Rozmowach w toku” w dniu 7 marca 2012 roku w odcinku zatytułowanym „Codziennie ucinam sobie pogawędkę ze zmarłymi”. Zajrzyj na stronę internetową programu, na której internauci dzielą się swoimi doświadczeniami i przeżyciami!

Oto jedna z wielu opinii na temat Małgorzaty i Grzegorza – wróżbitów z Wrocławia.

„Sensacyjny postęp we wróżbach! To forum jest niezwykłe. Do tego wniosku doszło wielu internatów i ja też. Forma, jaką przejęło to forum, to coś przełomowego, nowego. Widać tu dużą zasługę osiągnięć wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza. Tytuł okazał się bardzo odważny. `Codziennie ucinam sobie pogawędkę ze zmarłymi ‘, to jest pozytywny przełom we wróżbach. Przyszedł czas wyjścia z zakłamania. Ludzie uczciwie piszą, że potrzebują wszechstronnych porad konkretnie tych wróżbitów. Widocznie im to bardziej pomaga niż inne sposoby Wiarygodne w tych wróżbitach jest to co powiedział mi o nich kiedyś (dziś już nieżyjący) ojciec, że – jak po poradę, to tylko tam!”

Jagoda z Wrocławia

wróżka wrocławPoza bardzo szeroką gamą wróżb – wróżbici Małgorzata i Grzegorz nawiążą w sposób szczególny kontakty z Twoimi bliskimi zmarłymi. Zmarli oczekują bowiem modlitwy i Twojej pamięci. W zamian za to, bez demonizmów, odwdzięczą się celną radą dla Ciebie. Wróżby takie są ciepłe i niezwykle konkretne.

Astrologia, tarot, numerologia, które wróżbici Małgorzata i Grzegorz z Wrocławia łączą w jedną dziedzinę – astrotaronumerologię – dają precyzyjny portret numerologiczny danego człowieka. Jest to szczególnie istotne w przypadku dzieci, ponieważ dzięki temu można otrzymać informacje o predyspozycjach i zagrożeniach. Łatwiej wówczas ukierunkować dziecko do nauki w konkretnej dziedzinie. Natomiast osobom dorosłym portret numerologiczny pozwoli być może naprawić różne błędy i wyprostować życiowe dylematy i problemy.

Tylko w gabinecie wróżb Małgorzaty i Grzegorza otrzymasz w sposób wyczerpujący wszystko to, co opisano powyżej. Ważne też, że odbywa się to bez demonizmów, w bardzo przyjaznej atmosferze.
Przyjdź, przekonaj się!

wróżka wrocław